KAYRA WORDPRESS HABER PORTAL TEMASI

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 585
Kayıt: 09 Nis 2015, 16:52
Edilen  Teşekkür Sayısı: 17 kere
Alınan Teşekkür Sayısı: 26 kere

KAYRA WORDPRESS HABER PORTAL TEMASI

Mesaj gönderen hadronx »

Çizoğlu Bilişim çok tutulan Esen Kadın temasından sonra KAYRA WORDPRESS HABER PORTAL TEMASI nıda yayınladı.

%100 Mobil Uyumlu Responsive tema ile ilgili tüm özellikleri aşağıda bulabilirsiniz.

on_tanitim2.jpg
on_tanitim2.jpg (73.04 KiB) 4675 kere görüntülendi
SAYFA YAPICI SİSTEMİ
15+ TEMAYA ÖZEL WİDGET
TEK BİR TIK İLE KURULUM
WORDPRESS ÖZELLEŞTİRİCİ İLE KOLAY YÖNETİM
SINIRSIZ RENK, BENZERSİZ TASARIM
SINIRSIZ ANA SAYFA VE İÇ SAYFA KOMBİNASYONU
GOOGLE DESTEKLİ YAZI FONTLARI
%100 RESPONSİVE
AMACINA YÖNENELİK PERFORMANS OPTİMİZELİ TEMA
*** KURULUM ÜCRETSİZ ***

Tanıtım Sayfası:
https://cizoglubilisim.com/kayra/


Detaylar
Kayra portal teması kadın, sağlık, eğitim, diyet, zayıflama, vb makale içerikli siteler için tasarlanmış, %100 responsive ve bu alan için optimize edilmiş bir wordpress temasıdır..Özellikle amacına yönelik yapılmış bir temadır. Gereksiz ve aslında ihtiyaç olmayacak şeyleri temaya eklemedik. Hızlı, sorunsuz ve wordpressin son versiyonları ile kusursuz uyum için dikkatle kodlandı. Tamamen wordpress'in istediği kod ve yapı standartına bağlı kalındığı için maximum verimi elde etmeniz sağlanmıştır.

KAYRA TEMASI DEMO 1

Bu temamızda yine widget bileşen sistemi kullanılmıştır. Fakat gerek sürükle bırak sistemi, gerek canlı düzenleyici ile hızlı düzenleme sistemi gibi birçok öne çıkan özelliklerden ötürü page builder kullanılmıştır. Wordpress ekosisteminde yer alan ve ücretsiz bir sayfa oluşturucu olan SiteOrigin kullanılmıştır. SiteOrigin sayesinde istediğiniz kombinasyonda sınırsız şekilde ana sayfa düzeni oluşturabilirsiniz, bunun yanı sıra diğer sayfaları yada yazı içerikleri için bile kullanabilirsiniz.Kayra temamızda kurulumu basitleştirecek tüm altyapıyı sağladık. Sitenizin barındığı hosting eğer çok ağır çalışmıyor ve ortalama bir hızda ise 1dk gibi bir sürede kurulumu yapabilirsiniz. Tek bir tık ile bizim demomuzun aynısı ortalama 1-2dk içerisinde sitenize aktarılıp kurulum tamamlanmaktadır. Sonrasında hemen düzenlemeye geçebilirsiniz.

KAYRA TEMASI DEMO 2

PHP 5.6 - 7.1 - 7.2 - 7.3 - 7.4 vd uyumludur. (Son version IonCube olması yüksek php sürümleri için bir gerekliliktir.)


Eğer sizde, wordpress haber, spor, moda, sağlık, kadın, eğitim, blog, örgü, diyet teması vb tarzlarda bir siteniz var ve tema arıyorsanız bu temamız bunun için tasarlandı. Binlerce kurulum, sorun çözümü, yüksek hitli wordpress siteleri gibi birçok parametre ve tecrübe aktarılarak hazırlanan temamızı sitelerinide gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


KAYRA TEMASI DEMO 3

Sınırsız renk seçeneği.Sosyal medya ikonları.Kayan sliderTemayı aldıktan sonra tamamen özelleştirebilirsiniz.functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmiştir fakat ihtiyacınız olan functions.php kodları için size functions-ek.php isminde alan ayrılmıştır.

KAYRA TEMA İNGİLİZCE DEMOSU

Temada sadece functions.php dosyası şifrelenmiştir bunun haricinde bileşenler de dahil olmak üzere hiçbir dosya şifreli değildir. Özgürsünüz...%100 seo uyumlu wordpress haber portal teması.Kolay yönetim paneli.Google fonts.Ticket ile teknik destek.Daha birçok özellik...


Cevapla

“WORDPRESS” sayfasına dön