All in One SEO 4.0 Geliyor

Cevapla
Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 490
Kayıt: 09 Nis 2015, 16:52

All in One SEO 4.0 Geliyor

Mesaj gönderen hadronx » 12 Kas 2020, 10:51

plugin.png
plugin.png (6.52 KiB) 2002 kere görüntülendi
Webmasterların Wordpress sitelerini kurduktan sonra ilk ekledikleri eklentilerden olan ve 2 milyondan fazla aktif yükleme ile dünyadaki en popüler ve güvenilir WordPress SEO eklentilerinden biri All in seo eklentisi 3.x.x sürümlerinden sonra büyük değişiklikler içeren 4.0 sürümünü yakında yayımlayacak...

Eklentinin resmi sayfasında yapılan açıklamaya göre beklenen yeni sürümde şu özellikle olacak

SEO'yu herkes için kolaylaştırmaya yardımcı olmak ve daha da yenilikçi özelliklerin temelini atmak için, All in One SEO'yu sıfırdan ultra kullanıcı dostu olacak şekilde tamamen yeniden tasarladık .

Süreçte ayrıca performansı önemli ölçüde iyileştirdik, böylece AIOSEO her zamankinden daha hızlı .

Güncelleme yaptığınızda en dikkat çekici değişiklik AIOSEO'nun yeni görünümü olacaktır:
allinseo1.png
allinseo1.png (42.76 KiB) 2002 kere görüntülendi
Hepsi Bir Arada SEO menüsü, WordPress panonuzdaki "Ayarlar" ın altına taşındı.

Bunun nedeni, AIOSEO 4.0 ile sadece eklentinin görünümünü iyileştirmemiz değil, kodumuzun güncel olduğundan, sorunsuz çalıştığından ve genişletilmesi ve yeni özellikler eklemenin kolay olduğundan emin olmak için gereken her şeyi geliştirmemizdir.


All in One SEO kurulumunun ilk adımı kurulum sihirbazından geçmektir. Artık ayarlarınızı yalnızca birkaç tıklama ile sitenize uyacak şekilde özelleştirmek her zamankinden daha kolay.

allinseo2.png
allinseo2.png (14.51 KiB) 2002 kere görüntülendi
Yeni kontrol paneli, kolayca yardım alabilmeniz için önemli bildirimler, kılavuzlar, en önemli ayarlara hızlı bağlantılar ve hepsinden önemlisi…

Yepyeni SEO Site Puanımız!

Yeni Site Puanı ve SEO Denetim Kontrol Listesi ile, SEO'nuzu artırmak ve daha fazla trafik elde etmek için kritik hataları tespit etmek ve eyleme geçirilebilir içgörüler elde etmek için tüm WordPress sitenizi analiz edebilirsiniz.


AIOSEO 4.0 artık bir rakip analiz aracı içeriyor:
allinseo3.png
allinseo3.png (25.25 KiB) 2002 kere görüntülendi
Artık rekabeti analiz etmek için pahalı yazılımlara para ödemenize gerek yok - bunu doğrudan WordPress panonuza getiriyoruz.


SEO uzmanı olmadığınızda, her sayfayı ve blog gönderisini arama sonuçlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize etmek zor ve zaman alıcı olabilir.

Bu nedenle, her bir içerik parçasını tam olarak nasıl optimize edeceğinizi anlatmak için yeni bir TruSEO Puanı da dahil ettik .


Hepsi bu değil!

Hepsi Bir Arada SEO, halihazırda kullandığınız tüm özellikleri ve daha fazlasını içerir:

Özelleştirilebilir erişim kontrolü
Kolay ayarlar içe aktarma/ dışa aktarma
Diğer SEO eklentilerinden 1 tıklama ile geçiş
…ve dahası

Hepsi Bir Arada SEO 4.0 çok, çok yakında piyasaya sürülecek, bu nedenle güncelleme istemi için WordPress panonuza bir göz atın .Etiketler:

Cevapla

“WORDPRESS” sayfasına dön