2020 Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 1. Nakil Sonuçları

Resmi yazılar başta olmak üzere,il içi- il dışı atamalar gibi tüm eğitim kademelerini ilgilendiren konuları paylaşım alanı.
Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Edilen  Teşekkür Sayısı: 16 kere
Alınan Teşekkür Sayısı: 26 kere

Mesaj gönderen hadronx »

nakil.jpg
nakil.jpg (12.27 KiB) 2453 kere görüntülendi
(10-14 Ağustos 2020
Başvuru Dönemi)

Sonuçlarınızı öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
Önemli: Yoğunluk sebebiyle giriş yapamazsanız biraz bekleyip tekrar deneyiniz.

LGS 1. NAKİL SONUÇLARI

Aşağıda 2 adet link vardır.
İlk link puanla alan okulların 1.nakil sonrası oluşan puan durumunu göstermektedir.
2.link ise ikametgaha göre alan okulların 1.nakil sonunda en son aldığı öğrencinin puan durumunu ve kontenjan durumunu göstermektedir.

ÖNEMLİ: 1.NAKİL SONUÇLARININ YENİ AÇIKLANDIĞI GÜN AŞAĞIDAKİ LİNKLERDE YER ALAN BİLGİLER HEMEN GÜNCELLENMEMEKTEDİR. O YÜZDEN GÜN SONU YADA BİR GÜN SONRA BAKTIĞINIZDA GERÇEK SONUÇLARI YANİ EN SON YERLEŞEN ÖĞRENCİNİN MERKEZİ PUANINI VE DİPLOMA PUANINI GÖREBİLİRSİNİZ. AYRICA AŞAĞIDAKİ 2 LİNKE NAKİL GÜNÜLERİ BOYUNCA HER GÜN BAKMANIZI TAVSİYE EDERİZ. GÜN GÜN GÜNELLEME YAPILMAKTADIR

020 Yılı Merkezi Sınav Puanı İle Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları, 17 Ağustos 2020 tarihli Yerleştirmeye Esas 1. nakil yerleştirme sonuçlarına göre taban puan ve boş kontenjan bilgileri için TIKLAYINIZ

2020 Yerel Yerleştirme 17 Ağustos 2020 tarihli Yerleştirmeye Esas 1. nakil yerleştirme sonuçlarına göre, tercihe yerleşen en son öğrencinin yerleştirilme taban bilgileri ve tercih boş kontenjanları için TIKLAYINIZ

“EĞİTİM GENEL KONULAR” sayfasına dön