7 Aralık 2017 Perşembe Kar Tatili Olan Yerler

Kar sebebi ile tatil kararı alan il-ilçe ve üniversitelerimizin güncel haberlerinin paylaşılacağı platform
Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Edilen  Teşekkür Sayısı: 16 kere
Alınan Teşekkür Sayısı: 26 kere

7 Aralık 2017 Perşembe Kar Tatili Olan Yerler

Mesaj gönderen hadronx »

karkış2.jpg
karkış2.jpg (210.87 KiB) 3391 kere görüntülendi

Valiliklerden yada kaymakamlıklardan duyurular geldikçe yazımız güncellenecektir.

1).Kars kent merkezinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın 1 gün süreyle ara verildi.
Valilik: "İlimizdeki olumsuz hava koşulları nedeniyle; ilimiz genelindeki tüm okullarda eğitim-öğretime 07.12.2017 Perşembe günü 1 gün süre ile ara verilmiştir. Kamu kurum- kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna Saygıyla duyurulur"

2) Bingöl'ün Karlıova ilçesinde taşımalı sistemdeki okullarda eğitime bir gün süreyle ara verildi.

3)Buzlanma ve kötü hava şartları sebebiyle il geneli taşımalı öğrenciler için yarın (07.12.2017) eğitim-öğretime bir gün ara verilmiştir.
Taşımalı sistemle eğitimle öğrenim gören öğrenciler dışında kalanlara ise eğitimine devam edecekler.
Nevşehir Milli Eğitim Md.

4) Ağrı Valiliği
" Yoğun kar yağışı ve kötü hava koşulları nedeniyle, İlimizde Merkez İlçe, Hamur, Taşlıçay ve Diyadin de köy okulları ile taşımalı eğitim yapan ilk ve ortaokullarla liselerde 07 Aralık Perşembe Günü, bir gün süre ile eğitim öğretime ara verilmiştir. İlimizde bunların dışında kalan (Ağrı İl Merkezi,Hamur, Taşlıçay ve Diyadin ilçe merkezleri İle Patnos, Tutak, Eleşkirt ve Doğubayazıt ilçelerinin tamamında) tüm okullarda eğitime öğretime normal olarak devam edilecektir."

5) Van’ın Bahçesaray ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.

Devamı için aşağıya doğru ininiz

Kullanıcı avatarı
hadronx
Mesaj Panosu Yöneticisi
Edilen  Teşekkür Sayısı: 16 kere
Alınan Teşekkür Sayısı: 26 kere

Re: 7 Aralık 2017 Perşembe Kar Tatili Olan Yerler

Mesaj gönderen hadronx »

6) Bitlis merkezde taşımalı eğitim kapsamındaki okulların, yoğun kar yağışı nedeniyle bugün tatil edildiği bildirildi.

Açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle kamuda çalışan engelli ve hamilelerin de bir gün idari izinli sayılacağı duyuruldu.

“KAR TATİLİ OLAN YERLER 2017/2018” sayfasına dön